[ STRONA GŁÓWNA ˇ ARTYKUŁY ˇ LINKOWNIA ˇ DOWNLOAD ˇ FORUM ˇ 02 Grudzień 2020 ]
{ Nawigacja }
STRONA GŁÓWNA
HISTORIA PCK
HISTORIA 2003 - 2004
HISTORIA 2005 - 2006
HISTORIA 2007 - 2008
HISTORIA 2009 - 2010
HISTORIA 2011 - 2012
HISTORIA 2013 - 2014
HISTORIA 2015 - 2016
HISTORIA 2017 - 2018
STATUS HDK
REGULAMIN KLUBU
CZŁONKOWIE KLUBU
ZARZĄD KLUBU
ZASŁUŻENI
Z ŻYCIA KLUBU
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
LINKOWNIA
DOWNLOAD
KONTAKT
FAQ
FORUM
SZUKAJ
GRY
DODATKI
ZDJĘCIA

_ _
{ STATYSTYKA }
_ _
{ Ostatnio online }
KROPELKA 9 weeks
Merlinmen83 weeks
AngelGract142 weeks
turwie2155 weeks
Corpog89155 weeks
ScottDox175 weeks
DonaldShode178 weeks
Freddiedop179 weeks
TylerThymn183 weeks
Larrychoke186 weeks
_ _
{ IMIENINY }
_ _
{ KARKULATOR }
Kalkulator
dodatkowo.dbv.pl
_ _
{ HISTORIA 2003 - 2004 }
|
dodatki na stronę, dodatki na bloga2003 ROK
23 WRZESIEŃ - Z inicjatywy p.Ewy RAPCEWICZ został założony Klub Honorowych Dawców Krwi w Braniewie przy Urzędzie Miejskim. Bardzo dużą pomoc okazał Burmistrz p.Henryk MROZIŃSKI, który udostępnił salę w Urzędzie Miasta na organizację pierwszych spotkań.
PAŹDZIERNIK - Nasz Klub współuczestniczył w rozdawaniu leku przeciwgrypowego, który otrzymaliśmy za pośrednictwem dyrektor Biura Zarządu Rejonowego PCK w Elblągu - pani Ewy MIKOŁAJEWSKIEJ. Przeznaczony był dla osób powyżej 12 roku życia
14 LISTOPAD - Zebranie członków Klubu HDK PCK w Braniewie miało na celu przygotowanie i organizację Dni HDK w dniach 22-26 listopada.W czasie zebrania pani Ewa RAPCEWICZ zaproponowała zbiórkę zabawek dla dzieci przebywających w Szpitalu Powiatowym w Braniewie. Na miejsce zbiórki wskazano Dom Dziennego Pobytu przy ul.Konarskiego.
25 LISTOPAD - Nasz Klub wystąpił z oficjalnym pismem do Pełnomocnika Burmistrza d/s Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Braniewie z prośbą o udostępnienie pomieszczenia w Braniewskim Ośrodku Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy ul.Kościuszki 10 w Braniewie.
28 LISTOPAD - Uroczysta Akademia w ramach obchodów Dni Honorowego Dawstwa Krwi.Na uroczystości przybył pan Ryszard TOMASZEWSKI - Wiceprezes Zarządu Rejonowego PCK w Elblągu oraz około 40 krwiodawców i sympatyków tej akcji.Podczas uroczystości wyróżniono osoby, które oddały największą ilość krwi: Tadeusza PIWOWARCZYKA, Wiesława TURSKIEGO, Jana BŁAŻEWICZA i Marka MISIEWICZA
Odznaczono Honorowych Dawców Krwi Odznakami HDK PCK

I STOPNIA:
- p.Beata IWASZKIEWICZ

II STOPNIA:
- p.Izabela REDYK
- p.Józef KOLADICZ
- p.Krzysztof OLSZEWSKI

III STOPNIA:
- p.Ireneusz PRZYBYŁA
- p.Rafał CISZEK
- p.Piotr JACKIEWICZ
- p.Józef KOLADICZ
- p.Piotr KUBAJEWSKI
- p.Dariusz KIWILSZA
- p.Jan HOŁEŁA
- p.Mariusz OWCZAREK
- p.Mariusz KOLADICZ
- p.Jerzy WIŚNIEWSKI
- p.Mariusz WIŚNIEWSKI
Spotkanie Krwiodawców było też okazją do wręczenia nagród dla dzieci biorących udział w konkursie pod hasłem "DAR KRWI - DAREM SERCA"
Wyróżniono :Klaudię FILIPEK i Weronikę FILIPEK
Nie zapomniano również o personelu medycznym Stacji Krwiodawstwa przy Szpitalu Powiatowym w Braniewie. Panie Barbara WAKIEĆ, Czesława KURDZIUK, Grażyna WĄDOŁOWSKA otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książki. W organizacji Akademii pomogli sponsorzy: Piekarnia Warmińska i Coktail Bar w Braniewie.2 GRUDZIEŃ - Klub HDK PCK otrzymał zgodę na wykorzystanie raz w miesiącu pomieszczenia w BOPiRPA przy ul.Kościuszki 10 w Braniewie.12 GRUDZIEŃ - Odbyło się zebranie Klubu HDK PCK. którego celem było:
-podsumowanie minionego roku;
-podjęcie decyzji w sprawie terminu przekazania zebranych zabawek dla oddziału dziecięcego Szpitala Powiatowego w Braniewie
-ustalenie nazwy klubu
-przyjęcie "STATUTU KLUBU HONOROWYCH DAWCÓW KRWI POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA w Braniewie"
Na wniosek Wiesława TURSKIEGO członkowie Klubu jednogłośnie postanowili, że od tego dnia w nazwie Naszego Klubu pojawi się słowo "KROPELKA"
16 GRUDZIEŃ - Uroczyście przekazano zebrane zabawki dla oddziału dziecięcego Szpitala Powiatowego w Braniewie.W przekazaniu udział wzięli p.Ewa RAPCEWICZ, Tadeusz PIWOWARCZYK i Krzysztof SEKULSKI. Zabawki w imieniu personelu dziecięcego szpitala przyjęła p.ordynatorHanna PIOTROWSKA.
Szczególne słowa podziękowania należy skierować do pomagających w tej akcji - pracowników Przedszkola nr2, Związku Harcerstwa Polskiego, wolontariuszy i ojców redemptorystówdodatki na stronę, dodatki na bloga2004 ROK
9 STYCZEŃ - Odbyło się pierwsze zebranie Klubu HDK PCK "KROPELKA" w nowym pomieszczeniu udostępnionym przez Braniewski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy ul.Kościuszki 10 w Braniewie.
Głównym punktem zebrania był wybór zarządu Klubu oraz ustalenie kwoty składek klubowych na 2004r.
Zebranie wybrało zarząd Klubu w składzie:
PREZES: - Ewa RAPCEWICZ
WICEPREZES: - Krzysztof SEKULSKI
SKARBNIK: - Tadeusz PIWOWARCZYK
Na zebraniu została Nam uroczyście przekazana pieczątka Klubu, której sponsorem był Urząd Miasta w Braniewie.+
KLUB HDK PCK - "KROPELKA"
przy Klubie Abstynenta
14-500 BRANIEWO,ul.Kościuszki 10
tel.(55)644-45-45


14 MAJ - Zebranie Klubu zostało poświęcone organizacji i udziału Naszych członków w rajdzie rowerowym w dniu 19 czerwca. Zaproszenie otrzymaliśmy od Pełnomocnika Burmistrza d/s Profilaktyki i Rozwiązywania Problemow Alkoholowych w Braniewie p.Henryka BRZOZOWSKIEGO. W podziękowaniu za zaproszenie przekazaliśmy Pełnomocnikowi zabawki i książki z przeznaczeniem na nagrody dla dzieci uczestniczących w rajdzie.
22 MAJ - Zorganizowaliśmy wycieczkę statkiem "FAFIK"po Zalewie Wiślanym z zawinięciem do portu w Bałtijsku. W rejsie udział wzięli Honorowi Dawcy Krwi Klubu HDK PCK "KROPELKA" wraz z Rodzinami i przyjaciółmi.
12 CZERWIEC - Powtórzyliśmy wycieczkę statkiem po Zalewie Wiślanym dla tych, którzy nie mogli przybyć w maju. Tym razem frekwencja także nie zawiodła. Udział wzięły Rodziny RAPCEWICZOW, PIWOWARCZYKOW i TURSKICH. Nie zabrakło jednak wielu przyjaciół Naszego Klubu. 8 godzin rejsu w miłym towarzystwie było okazją do wspomnień z działalności Klubu i snucia planów na przyszłość


14 CZERWIEC - Kolejny raz obchodziliśmy Światowy Dzień Krwiodawstwa. W tym dniu każdy dostrzega dawców krwi- ludzi, którzy dobrowolnie dzielą się cząstką siebie z drugim, bezimiennym człowiekiem, nie licząc na zapłatę, nie oczekując nawet podziękowania. Nasz Klub także o nich pamięta. Na zorganizowanym, skromnym spotkaniu nie mogło zabraknąć tych, którzy są z Nami od początku: Ewy RAPCEWICZ, Tadeusza PIWOWARCZYKA, Marka MISIEWICZA, Wiesława TURSKIEGO, Krzysztofa SEKULSKIEGO i innych
W tym dniu wszystkim Honorowym Dawcom Krwi życzymy dużo zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności. Oby wola niesienia pomocy innym nigdy w Was nie ustała!


19 CZERWIEC - Zgodnie z planem odbył się 10 jubileuszowy Rajd Rowerowy pod hasłem "WAKACJE BEZ ALKOHOLU".Wśród około 600 cyklistów nie zabrakło Naszych Honorowych Dawców Krwi wraz z Rodzinami.Głównym celem imprezy było propagowanie krwiodawstwa oraz spędzania wolnego czasu i zabawy bez używek alkoholowych. Peleton rowerzystów wyruszył o godz.10.00 spod Bazyliki Mniejszej pw. św. Katarzyny, następnie ulicami Gdańską, Kościuszki i Olsztyńską dotarł po przejechaniu 10 km trasy do Czosnowa. Na wszystkich uczestników czekała gorąca grochówka, kiełbasa oraz kawa, napoje i herbata. W trakcie pikniku przeprowadzono różnorodne konkursy indywidualne i drużynowe.


10 WRZESIEŃ - Odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 1-rocznicy działalności Naszego Klubu. Obowiązki gospodarza pełnił Tadeusz PIWOWARCZYK, który zastąpił czasowo na stanowisku p.Prezes Ewę RAPCEWICZ. Na zebranie przyszło 15 członków, którzy rozmawiali o minionym roku , ale jednocześnie nie zapomnieli o przyszłości i roli Naszego Klubu i jego Członków w pomocy innym . Podjęto decyzję o opracowaniu planu akcji Honorowego Dawstwa Krwi w 2005r. na bazie Stacji Krwiodawstwa przy Szpitalu Powiatowym w Braniewie.
14 WRZESIEŃ - Zwróciliśmy się oficjalnym pismem do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Braniewie z prośbą o sfinansowanie statutowej działalności Naszego Klubu w 2004 r. oraz zaplanowanie ich w budżecie na 2005r.
22 PAŹDZIERNIK - Otrzymaliśmy pismo od Przewodniczącego Rady Miejskiej p.Jana MROZA, w którym informuje Nas, że nie ma możliwości prawnych sfinansowania statutowej działalności Naszego Klubu. Decyzja ta była bardzo smutna i pokazała jednocześnie, że działalność wspomagania innych może funkcjonować tylko w jednym kierunkudodatki na stronę, dodatki na bloga|
_ _
{ Komentarze }
|
Kent11 dnia
replica watches
|
_ _
{ Dodaj komentarz }
| Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. |
_ _
{ Oceny }
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
|
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ KALENDARZ }

KROPELKA
_ _
{ ZEBRANIA KLUBU }

NAJBLIŻSZE ZEBRANIE
CZŁONKÓW KLUBU
HDK PCK "KROPELKA"

-14.02r. 2020 (PIĄTEK)
GODZ. 17.00

PRZY KLUBIE AA
ul. Kościuszki 10

w Braniewie.
_ _
{ POGODA }
_ _
{ CYTAT NA DZIŚ }
_ _
{ CIEKAWOSTKI }
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie